Newsletter

Ogłoszenia
Wizyty
Dziś: 26Wszystkie: 434665

Targi SyMas/Maintenance – 5-6 października w Krakowie

Aktualności » Targi SyMas/Maintenance – 5-6 października w Krakowie

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najważniejszych wydarzeń w branży.

Targi SyMas to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych.

Równolegle, na w EXPO Kraków odbędą sięMiędzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji ProdukcjiMaintenance. Wystawcy zaprezentują m.in. systemy do diagnostyki i monitorowania maszyn, rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki, czy przemysłowe rozwiązania IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu.

Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania Wystawców w ramach Strefy ATEX. Znajdą się tutaj zabezpieczenia przeciwwybuchowe, zabezpieczenia procesowe, czy systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza.

Targom towarzyszy konferencja o nazwie Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Konferencja cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów ze względu na liczne case studies prezentowane podczas dwóch dni szkoleń.

Targi to najlepsza okazja do poszerzenia biznesowych kontaktów i branżowej wiedzy, ponieważ Sukces zaczyna się od spotkań!

Zapraszamy do darmowej rejestracji on-line i odwiedzenia Targów.

 www.symas.krakow.pl

 www.maintenance.krakow.pl